м.Київ, вул.Куреневська 18, оф.10-В
Все для офісу
0
Кошик
0.00

Про магазин

Хто ми?

Наша компанія "ОфісОк" - одна з найбільш інтенсивно розвиваються компаній, що пропонують найрізноманітніше офісне приладдя. Ми не обмежуємося асортиментом певної продукції, надаючи нашим клієнтам все необхідне для роботи і розсуваючи межі для успішного розвитку Вашого бізнесу.

Чому варто вибрати саме нас?

Ми довели свою компетентність в цій галузі. Більше 6 років компанія надає послуги поставок будь-яких офісного приладдя, які Вам необхідні. Співпрацюючи з нами, Ваша компанія набуває надійний фундамент для успішного зростання бізнесу. Ми постійно розвиваємося в прагненні надати все необхідне для наших клієнтів. Вигідні умови доставки як по Києву, так і по всій Україні, роблять вибір постачальника для Вас очевидним. Якість товару і доставки гарантуємо! Завжди приємні новини. Ми тішимо постійних клієнтів не тільки розширюється каталогом і списком товарів, а й приємними зниженнями цін, несподіваними подарунками та сюрпризами. Бути нашим клієнтом приємніше, ніж Ви думаєте!

Як оформити замовлення?

По телефону. Просто зателефонуйте нам, і кваліфікований менеджер оформить Ваше замовлення в лічені хвилини. Через онлайн - магазин. все просто, як раз, два, три: виберіть необхідний продукт, оформіть замовлення, і підтвердіть замовлення! Наш менеджер зв'яжеться з Вами і повідомить про наявність товару на складі, його кількості, а також погодить терміни і час доставки.

Не знаєте, що вибрати?

Зателефонуйте нам, фахівці нашої компанії розкажуть про переваги того чи іншого товару, запропонують альтернативні варіанти, щоб Ви могли зробити правильний вибір. Ми допоможемо зробити Ваш офіс краще!

Чому так дешево?

Тому що ми любимо нашу роботу, і хочемо, щоб наші клієнти завжди були задоволені. Замовляючи у нас, Ви отримуєте не тільки необхідні офісне приладдя, а й задоволення від покупки. Більшість наших клієнтів повертаються до нас знову, а деякі з них стають нашими хорошими друзями.

Що робити?

Замовляти! Замовляючи офісне приладдя у нас прямо зараз, Ви відкриваєте для себе не тільки нового постачальника відмінною продукції, а й нові перспективи для розвитку Вашого бізнесу. Адже саме дрібниці часом відіграють вирішальну роль, так нехай вони будуть найвищої якості. Будь-які необхідні приналежності ми доставимо точно в строк і в вказане Вами місце.